Fotbal

TOP Střelci

20.12.2019 19:43
ALEA sportswear 1.A třída sk.A muži

1.Štěpán Roubalík          5 gólů

2.Lukáš Zajíc                  3 góly

3.Miloslav Kobza            2 góly

 

SEFRAN OP muži
1.Jakub Faulhammer          5 gólů
 
2.Jan Knobloch                   4 góly
 
3.Micha Barvíř                    3 góly    
 
 
Parapety sadil OP dorost
1.Kryštof Peša          9 gólů
 
2.Jakub Karpov        2 góly
 
3.Lukáš Léhar          2 góly
 
 
Okresní přebor starří žáci 7+1

1.Jakub Karpov          15 gólů

2.Michal Achilis           9 gólů

3.Jan Pátek                 5 gólů

TABULKY

20.12.2019 18:40

ALEA  sportswear 1.A třída sk.A muži

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jiskra Rapotín 14 12 0 2 51:13 35 2 1
2. 1.FC Olešnice 14 11 0 3 50:16 34 0 1
3. FK Hlubočky 14 9 0 5 60:32 29 0 2
4. Maletín 14 9 0 5 45:18 28 1 2
5. FK Bohdíkov 14 9 0 5 24:24 25 2 0
6. SK PASEKA 14 8 0 6 32:30 23 2 1
7. Sokol Troubelice 14 7 0 7 25:37 19 2 0
8. TJ Sokol Lesnice 14 6 0 8 15:27 18 1 1
9. SK Chválkovice 14 6 0 8 27:28 16 2 0
10. Olomouc - Chomoutov 14 5 0 9 30:40 16 0 1
11. SK Haňovice 14 5 0 9 20:46 15 1 1
12. SK Náměšť na Hané 14 5 0 9 18:44 14 1 0
13. Bělkovice-Lašťany 14 3 0 11 20:36 11 2 4
14. SK Řetězárna 14 3 0 11 23:49 11 1 3

 

 

SEFRAN OP muži

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zvole 13 12 0 1 53:16 37 0 1
2. SK PETROV - SOBOTÍN 14 11 0 3 52:17 33 2 2
3. Sokol Třeština 14 11 0 3 64:29 32 1 0
4. Sokol Jestřebí 14 10 0 4 58:30 31 0 1
5. Jiskra Rapotín "B" 14 9 0 5 43:34 25 2 0
6. FC Juventus 14 9 0 5 32:24 24 4 1
7. Sokol Bratrušov 14 7 0 7 39:31 22 0 1
8. SK Loštice "B" 14 5 0 9 30:35 17 0 2
9. Lesnice "B" 14 5 0 9 26:37 15 1 1
10. Sokol Hrabišín 14 5 0 9 35:60 15 0 0
11. Baník Staré Město 14 4 0 10 36:61 14 0 2
12. FC Dubicko 14 4 0 10 16:32 13 1 2
13. Celtic Líbivá 14 3 0 11 25:60 8 2 1
14. FK Úsov 13 2 0 11 22:65 5 1 0

 

 

Parapety Sadil OP Dorost

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Šumperk "B" 12 11 0 1 77:10 33 1 1
2. SULKO Zábřeh "B" 12 10 0 2 58:14 31 1 2
3. SK Řetězárna 12 11 0 1 46:15 31 2 0
4. SK Bludov 12 9 0 3 66:16 28 0 1
5. SK PETROV - SOBOTÍN 12 7 0 5 52:32 21 1 1
6. SD Bohdíkov - Ruda 12 5 0 7 30:24 17 0 2
7. SOKOL ŠTÍTY 12 5 0 7 40:41 17 0 2
8. Sokol Leština 12 6 0 6 24:30 17 2 1
9. Sokol Nový Malín 12 6 0 6 21:48 15 3 0
10. Sokol Sudkov 12 5 0 7 28:49 14 2 1
11. Sokol Lesnice 12 2 0 10 16:48 6 1 1
12. SK Zvole 12 1 0 11 28:42 4 0 1
13. Jiskra Rapotín "B" 12 0 0 12 13:130 0 0 0

 

 

Okresní přebor starší žáci 7+1

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SOKOL ŠTÍTY 10 10 0 0 55:5 30 0 0
2. Sokol Nový Malín 10 9 0 1 71:19 26 1 0
3. Velké Losiny 10 8 0 2 45:23 24 0 0
4. Sokol Lesnice 10 7 0 3 32:22 19 2 0
5. SULKO Zábřeh "B" 10 5 0 5 56:29 16 0 1
6. TJ Libina 10 4 0 6 18:17 15 0 3
7. Sokol Leština 10 5 0 5 19:38 14 1 0
8. FC Dubicko 10 3 0 7 19:51 9 0 0
9. Baník Staré Město 10 2 0 8 20:66 6 0 0
10. Sokol Vikýřovice 10 2 0 8 14:40 5 1 0
11. TJ Postřelmov 10 0 0 10 4:43 1 0 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l