Archiv článků

ODEHRANÁ UTKÁNÍ

13.08.2019 14:01
Sobota 03.08.2019 Muži A Rapotín - Lesnice 3:0 Muži B Petrov-Sobotín - Lesnice 6:0 Sobota 10.08.2019 Muži A Troubelice - Lesnice 2:0 Muži B Loštice - Lesnice 5:2 Neděle 11.08.2019 Dorost Zvole - Lesnice 2:2 PK 3:4  

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

13.08.2019 13:58
Sobota 17.08.2019 Muži A Bohdíkov - Lesnice 16:30 Muži B Zvole - Lesnice 16:30 Neděle 18.08.2019 Dorost Bohdíkov - Lesnice 14:00

Rozpisy podzim 2019

26.07.2019 11:04
Do záložky Fotbal - složka dokumenty byly vloženy Rozpisy podzim 2019: Klasický rozpis jednotlivých mužstev a porovnávací rozpis. Tyto se mohou hlavně u mládeže po dohodě oddílů měnit. Aktuální budou v záložce Pozvánka na utkání na hlavní stránce

POZVÁNKA NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

25.07.2019 20:45
Muži Sobota 27.07.2019 17:00 hodin Loučná n.D - Lesnice Hřiště Loučná Středa 31.07.2019 17:30 hodin Bludov - Lesnice Hřiště Hrabišín  

ODEHRANÁ UTKÁNÍ

16.06.2019 23:53
Sobota 15.06.2019 Lesnice B-Vikýřovice 2:8 Neděle 16.06,2019 Lesnice A-Písečná 4:0  

HISTORICKÝ ÚSPĚCH

08.06.2019 21:48
Vítězstvím v zápase hraném 08.06.2019 v Novém Malíně si naše mužstvo mužů A zajistilo první místo v I.B. třídě skupině "C" s právem postupu do I.A.třídy KFS. V našem fotbalovém oddíle se jedná o historický úspěch a zhodnocení dlouhodobé práce obětavých činovníků a  přístupu hráčů k našemu...

ODEHRANÁ UTKÁNÍ

08.06.2019 21:41
Sobota 08.06.2019 Dorost Lesnice - Petrov-Sobotín 1:3 Muži B Úsov - Lesnice 5:1 Muži A Nový Malín - Lesnice 3:4

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ

08.06.2019 21:37
Sobota 15.06.2019 Muži B Lesnice - Vikýřovice 17:00 Neděle 16.06.2019 Muži A Lesnice - Písečná 17:00 Tuto termínovku může změnit nařízení nadřízených orgánů o jednotných začátcích.

ODEHRANÁ UTKÁNÍ

02.06.2019 21:48
Sobota 01.06.2019 Muži B Lesnice-Juventu 2:2 PK 2:4 Dorost Rapotín-Lesnice 3:0 Starší žáci Petrov-Sobotín - Lesnice 0:2 Mladší žáci Libina - Lesnice 7:0 Neděle 02.06.2019 Muži A Lesnice-Staré Město 8:1 Mladší přípravka Rovensko-Lesnice 4:6 Pondělí 03.06.2019 Starší přípravka Sudkov-Lesnice...

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ

02.06.2019 21:40
Pondělí 03.06.2019 Starší přípravka Sudkov-Lesnice 17:00 Sobota 08.06.2019 Dorost Lesnice-Petrov-Sobotín 10:00 Muži A Nový Malín-Lesnice 17:00 Muži B Úsov-Lesnice 17:00
Záznamy: 11 - 20 ze 172
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>